Artinorway Dentalforum Lab AS – Oslo: Vi er ett av Norges mest moderne laboratorier og produserer det meste innen fast og avtakbar protetikk, med implantat- og høyestetiske arbeid som spesialfelt. Vi har eget fresesenter og håndterer dine digitale filer. Vår visjon er at vi ved hjelp av fagkunnskap og høy kvalitetskrav skal finne førsteklasses løsninger på alle tanntekniske utfordringer.  

Artinorway Dentalforum Oslo
Bruk Forumportalen for elektronisk innregistrering av ordre.
Telefon: 22 19 93 96 // postoslo@dentalforum.no

Kim Robøle
Adm.dir.

Artinorway Gruppen
kim@artinorway.no
Telefon: 917 41 555

Anders Abrahamsen
Økonomidirektør

anders@artinorway.no
Telefon: 990 02 299

Mona Glosli
Sentralbord, administrasjon

mona@dentalforum.no
Kontor: 22 19 93 96
Telefon: 926 06 858

Ola Vikingsson
Autorisert tanntekniker, salgssjef digitale løsninger

ola@artinorway.no
Telefon: 941 35 892

Kristian Elton
Autorisert tanntekniker, Ass leder lab, leder porselens avd.

kristian@dentalforum.no
Telefon: 916 94 516

Line Bakåsmoen
Autorisert tanntekniker,
Kundekonsulent

line@artinorway.no
Telefon: 928 35 629

Anve Toverud
Autorisert tanntekniker,
Leder lab.

anve@dentalforum.no
Telefon: 924 16 231

Tor Løwer Nilsen
Autorisert tanntekniker, implantatprotetikk

tor@dentalforum.no
Telefon: 928 95 835

Åse Smøttebråten
Tekniker

aase@dentalforum.no
Telefon: 928 34 063

Mette Aslaksby
Autorisert tanntekniker,
Leder CAD CAM

mette@dentalforum.no
Telefon: 928 37 581

Beret Ødegaard
Autorisert tanntekniker,
CAD CAM

beret@dentalforum.no
Telefon: 928 32 307

Dag Vidar Amtedal
Autorisert tanntekniker,
Porselens avdeling

dag@artinorway.no
Telefon: 932 68 802

Pia Neurauter
Autorisert tanntekniker,
CAD CAM

pia@dentalforum.no
Telefon: 928 33 513

Anita Hagen
Tekniker,
avtakbar protetikk

anita@dentalforum.no
Telefon: 928 37 034

Maria Stormyr
Autorisert tanntekniker,
CAD CAM

maria@dentalforum.no
Telefon: 22 19 93 96

Marte Kristofferstuen
Autorisert tanntekniker,
CAD CAM

marte@dentalforum.no
Telefon: 928 32 987

Irina Rudavska
Autorisert tanntekniker,
avtakbar protetikk

irina@artinorway.no
Telefon: 22 19 93 96

Sylwia Szpytma
Autorisert tanntekniker,
porselens avd.

sylwia@dentalforum.no
Telefon: 22 19 93 96

Anna Fajfer
Autorisert tanntekniker
Avtakbar protetikk

anna@artinorway.no
Telefon: 92 94 99 23

Artinorway Lab AS Trondheim: Din fullservice lab i Trondheim! Vi leverer alt innen fast og avtakbar protetikk og kan stå deg bi ved fargeuttak og kasusplanlegging. Vi har egen fresemaskin og tar imot dine digitale filer.

Artinorway Lab AS  Trondheim
Telefon: 73 54 90 00 / labtrondheim@artinorway.no

Kim Robøle
Adm.dir.

Artinorway Gruppen
kim@artinorway.no
Telefon: 917 41 555

Anders Abrahamsen
Økonomidirektør

anders@artinorway.no
Telefon: 990 02 299

Linda Anita Larsen
Kontorleder

linda@artinorway.no
Telefon: 489 59 070

Merete Werstad
CAD / CAM,
Fast protetikk

merete@artinorway.no
Telefon: 926 88 916

Unn Græsmann
Fagansvarlig,
Fast protetikk

unn@artinorway.no
Telefon: 924 93 496

Anke Meier
Autorisert tanntekniker,
avtakbar protetikk

anke@artinorway.no
Telefon: 404 31 877

Kristin Sand
Fagansvarlig,
avtakbar protetikk

kristin@artinorway.no

Online ordre

DentApp forenkler kommunikasjonen mellom din klinikk og oss. Det er et oversiktilig hjelpemiddel hvor blant annet bestillinger gjøres. Alle data lagres og kan enkelt hentes frem.

Oakley Capital nye eiere

Fra og med 10. august 2023 har Artinorway Gruppen blitt skilt ut fra selskapet EDG med hovedeieren Nordic Capital, og fått nye eiere i Oakley Capital i et nystartet selskap som bare skal satse på laboratoriedrift.

Digitale avtrykk

Artinorway Gruppen tar i mot filer fra alle type skannere. Gjennom våre egne fresesentre, samarbeidspartnere og vårt nettverk kan vi tilby mange type løsninger og materialer.

    Ditt navn (obligatorisk)

    E-post (obligatorisk)

    Telefon (obligatorisk)

    Emne

    Melding