Artinorway Dentalforum Lab AS – Oslo: Vi er ett av Norges mest moderne laboratorier og produserer det meste innen fast og avtakbar protetikk, med implantat- og høyestetiske arbeid som spesialfelt. Vi har eget fresesenter og håndterer dine digitale filer. Vår visjon er at vi ved hjelp av fagkunnskap og høy kvalitetskrav skal finne førsteklasses løsninger på alle tanntekniske utfordringer.  

Artinorway Dentalforum Oslo
Bruk Forumportalen for elektronisk innregistrering av ordre.
Telefon: 22 19 93 96 // postoslo@dentalforum.no

Kim Robøle
Adm.dir.

Artinorway Gruppen
kim@artinorway.no
Telefon: 917 41 555

Anders Abrahamsen
Økonomidirektør

anders@artinorway.no
Telefon: 990 02 299

Mona Glosli
Sentralbord, administrasjon

mona@dentalforum.no
Kontor: 22 19 93 96
Telefon: 926 06 858

Ola Vikingsson
Autorisert tanntekniker, salgssjef digitale løsninger

ola@artinorway.no
Telefon: 941 35 892

Sissel Nesse Bentsen
Autorisert tannpleier, salgs- og markedsføring ansvarlig

sissel@artinorway.no
Telefon: 400 34 414

Kristian Elton
Autorisert tanntekniker, Ass leder lab, leder porselens avd.

kristian@dentalforum.no
Telefon: 916 94 516

Anve Toverud
Autorisert tanntekniker,
Leder lab.

anve@dentalforum.no
Telefon: 924 16 231

Tor Løwer Nilsen
Autorisert tanntekniker, implantatprotetikk

tor@dentalforum.no
Telefon: 928 95 835

Åse Smøttebråten
Ansvarlig høyestetikk E-max

aase@dentalforum.no
Telefon: 928 34 063

Mette Aslaksby
Autorisert tanntekniker,
Leder CAD CAM

mette@dentalforum.no
Telefon: 928 37 581

Jane Rolfsen
Autorisert tanntekniker,
Leder avtakbar protetikk

jane@dentalforum.no
Telefon: 902 47 256

Dag Vidar
Autorisert tanntekniker
mester, porselens avd.

dag@artinorway.no
Telefon: 932 68 802

Pia Neurauter
Autorisert tanntekniker,
CAD CAM

pia@dentalforum.no
Telefon: 928 33 513

Anita Hagen
Autorisert tanntekniker,
avtakbar protetikk

anita@dentalforum.no
Telefon: 928 37 034

Josefine Nelson
Autorisert tanntekniker,
porselens avd.

josefine@dentalforum.no
Telefon: 928 61 480

Beret Ødegaard
Autorisert tanntekniker,
CAD CAM

beret@dentalforum.no
Telefon: 928 32 307

Irina Rudavska
Autorisert tanntekniker,
avtakbar protetikk

irina@artinorway.no
Telefon: 22 19 93 96

Sylwia Szpytma
Autorisert tanntekniker,
porselens avd.

sylwia@dentalforum.no
Telefon: 22 19 93 96

Vessa Truma
Autorisert tanntekniker,
CAD CAM

vessa@dentalforum.no
Telefon: 968 16 969

Morten Krohn
Autorisert tanntekniker,
avtakbar protetikk

morten@dentalforum.no
Telefon: 928 32 987

Kim Thoa Vuong
Autorisert tanntekniker,
Porselens avd

kim@dentalforum.no
Telefon: 928 33 572

Maria Stormyr
Autorisert tanntekniker,
CAD CAM

maria@dentalforum.no
Telefon: 22 19 93 96

Artinorway Lab AS Trondheim: Din fullservice lab i Trondheim! Vi leverer alt innen fast og avtakbar protetikk og kan stå deg bi ved fargeuttak og kasusplanlegging. Vi har egen fresemaskin og tar imot dine digitale filer.

Artinorway Lab AS  Trondheim
Telefon: 73 54 90 00 / labtrondheim@artinorway.no

Kim Robøle
Adm.dir.

Artinorway Gruppen
kim@artinorway.no
Telefon: 917 41 555

Anders Abrahamsen
Økonomidirektør

anders@artinorway.no
Telefon: 990 02 299

Linda Anita Larsen
Driftsansvarlig

linda@artinorway.no
Telefon: 489 59 070

Merete Werstad
Autorisert tanntekniker,
fast protetikk

merete@artinorway.no
Telefon: 926 88 916

Unn Græsmann
Autorisert tanntekniker,
Leder lab.

unn@artinorway.no
Telefon: 924 93 496

Anke Meier
Autorisert tanntekniker,
avtakbar protetikk

anke@artinorway.no
Telefon: 404 31 877

Online ordre

DentApp forenkler kommunikasjonen mellom din klinikk og oss. Det er et oversiktilig hjelpemiddel hvor blant annet bestillinger gjøres. Alle data lagres og kan enkelt hentes frem.

En del av European Dental Group

Artinorway Gruppen har vært en solid støttespiller for norske tannleger helt siden oppstart i 1986. Vi har de senere år vokst til en solid og kompetent gruppe og er samarbeidspartner i et sterkt nettverk.

Digitale avtrykk

Artinorway Gruppen tar i mot filer fra alle type skannere. Gjennom våre egne fresesentre, samarbeidspartnere og vårt nettverk kan vi tilby mange type løsninger og materialer.

    Ditt navn (obligatorisk)

    E-post (obligatorisk)

    Telefon (obligatorisk)

    Emne

    Melding