Artinorway Dentalforum AS, Oslo: Vi formidler alle typer tannteknisk arbeid. I tillegg tar vi imot digitale filer fra alle kjente intra orale skannere. Hos oss finner du mange kompetente fagpersoner og du vil få din egen kontaktperson, som hjelper deg og følger opp dine arbeid.

Artinorway Dentalforum Oslo
Trondheimsveien 184, 0570 Oslo Norway
Telefon: 22 87 19 80 // E-post: kontakt@artinorway.no

Kim Robøle
Adm.dir.

Artinorway Gruppen
kim@artinorway.no
Telefon: 917 41 555

Anders Abrahamsen
Økonomidirektør

anders@artinorway.no
Telefon: 990 02 299

Michael Matzinger
Autorisert tanntekniker,
kvalitetsansvarlig Kina

michael@artinorway.no
Telefon: 950 25 052

Ola Vikingsson
Autorisert tanntekniker,
salgssjef digitale løsninger

ola@artinorway.no
Telefon: 941 35 892

Sissel Nesse Bentsen
Aut. tannpleier, salgs- og
markedsføring ansvarlig

sissel@artinorway.no
Telefon: 400 34 414

Magdalena Lenartowicz
Kundekonsulent

magdalenda@artinorway.no
Telefon: 902 39 591

Melisa Brnjak
Autorisert tanntekniker,
kundekonsulent

melisa@artinorway.no
Telefon: 902 66 482

Daniel Lunde Short
Autorisert tanntekniker,
driftsans. kundekonsulent

daniel@dentalforum.no
Telefon: 930 85 040

Bori Ourania Rats
Autorisert tanntekniker,
kundekonsulent

bori@artinorway.no
Telefon: 902 69 661

Hava Vejseli
Autorisert tanntekniker,
kundekonsulent

hava@artinorway.no
Telefon: 902 59 628

Janani Janakakumar
Autorisert tanntekniker,
Kundekonsulent

janani@dentalforum.no
Telefon: 928 27 610

Guri
Autorisert tanntekniker
kundekonsulent

guri@dentalforum.no
Telefon: 928 35 629

Jørn Raknes
Kundekonsulent
Lab ass.

jorn@artinorway.no
Telefon: 902 65 256

Line Bakåsmoen
Autorisert tanntekniker,
Kundekonsulent

line@artinorway.no
Telefon: 928 35 629

Artinorway Trondheim AS: Vi formidler alle typer tanntekniske arbeid. Vi har mange års erfaring som formidlere av tannteknisk arbeid. Hos oss får du din egen kontaktperson, som hjelper til og følger opp dine arbeid.

Artinorway Trondheim AS
Postboks 8843 Nedre Elvehavn, 7481 Trondheim
Telefon: 73 54 90 00 // posttrondheim@artinorway.no

Kim Robøle
Adm.dir.

Artinorway Gruppen
kim@artinorway.no
Telefon: 917 41 555

Anders Abrahamsen
Økonomidirektør

anders@artinorway.no
Telefon: 990 02 299

Michael Matzinger
Autorisert tanntekniker,
kvalitetsansvarlig Kina

michael@artinorway.no
Telefon: 950 25 052

Linda Anita Larsen
Driftsansvarlig,
Kundekonsulent

linda@artinorway.no
Telefon: 489 59 070

Torill Svingen
Kundekonsulent

torill@artinorway.no
Telefon: 489 42 279

Online ordre

DentApp forenkler kommunikasjonen mellom din klinikk og oss. Det er et oversiktilig hjelpemiddel hvor blant annet bestillinger gjøres. Alle data lagres og kan enkelt hentes frem.

En del av European Dental Group

Artinorway Gruppen har vært en solid støttespiller for norske tannleger helt siden oppstart i 1986. Vi har de senere år vokst til en solid og kompetent gruppe og er samarbeidspartner i et sterkt nettverk.

Digitale avtrykk

Artinorway Gruppen tar i mot filer fra alle type skannere. Gjennom våre egne fresesentre, samarbeidspartnere og vårt nettverk kan vi tilby mange type løsninger og materialer.

    Ditt navn (obligatorisk)

    E-post (obligatorisk)

    Telefon (obligatorisk)

    Emne

    Melding